Zanim na konferencji zaczął przemawiać Kovac, to wcześniej mogliśmy poznać opinię Thiago Alcantary na temat nadchodzącego meczu. Pomocnik „Gwiazdy Południa” podkreślił, że bez względu na wszystko „Bawarczycy” muszą być w najlepszej możliwej formie.

REKLAMA

Podczas rozmowy z dziennikarzami Hiszpan nie szczędził także pochwał pod adresem Liverpoolu, który jak sam zauważył Thiago posiada wspaniałą publikę, zaś atmosfera na Anfield jest niesamowita.

Musimy być jutro w naszej najlepszej formie, niezależnie od tego kto znajdzie się na murawie. Liverpool stale się rozwija w ostatnich latach. Czeka nas wielki mecz – powiedział Thiago.

− Nie możemy doczekać się tego spotkania, ponieważ wyczekujemy wspaniałego pojedynku. Liverpool posiada świetny zespół i równie świetną publiczność na swoim stadionie – mówił dalej Hiszpan.

− To trener zadecyduje o tym kto zagra w środku pola. Musimy grać swoje bez względu na to, kto tam wystąpi. To nie ja decyduje. Słucham poleceń swojego trenera – podsumował pomocnik „Gwiazdy Południa”.

Przypominamy zarazem, że początek spotkania dokładnie o 21:00. Rewanżowy pojedynek na Allianz Arenie zaplanowano na 13 marca.

Źródło FCB.tv
Udostępnij