Zwycięstwo w meczu towarzyskim

FC Bayern pokonał w zakończonym niedawno sparingu węgierski Gyori FC 4:1, choć na przerwę to gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Bawarczyków zaskoczył w 40. minucie Leandro Martinez, który trafił do siatki podopiecznych Pepa Guardioli. Jednak po zmianie stron tylko jedna drużyna trafiała do bramki i była nią ekipa Mistrzów Niemiec. Wyrównanie dał strzałem głową Xherdan Shaqiri (58.), zaś na 2:1 trafił Mario Goetze (63.), który zdobył pierwszego gola dla FCB. W 71. minucie Szwajcar powtórzył swój wyczyn i ponownie wpisał się na listę strzelców. Były piłkarz Borussi Dortmund nie chciał być gorszy i to on w 90. minucie ustalił wynik spotkania na 4:1.

ZOBACZ WSZYSTKIE GOLE BAYERNU!

ZOBACZ SKRÓT Z MECZU!

Györi ETO FC - FC Bayern 1:4 (1:0)

Györi ETO FC

FC Bayern: Starke - Rafinha, Van Buyten, Martínez, Contento - Kirchhoff - Weiser (60. Götze), Derflinger (65. Ribéry), Thiago, Shaqiri - Müller (74. T. Schweinsteiger)

Rezerwowi: Neuer, Lahm, Alaba, B. Schweinsteiger, Strieder, Schmitz, Fischer, T. Schweinsteiger

Sędzia: Fabian Mihaly

Widzów: 16.000

Bramki: 1:0 Leandro Martinez (40.), 1:1 Shaqiri (58.), 1:2 Götze (63.), 1:3 Shaqiri (71.), 1:4 Götze (90.)