DieRoten.pl
Reklama

Zwycięstwo FCB U-19 w ostatnich sekundach

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Drużyna Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu ma już za sobą kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ligowych w sezonie 2023/2024.

FSV Mainz U-19 1:2 (0:1) FC Bayern U-19

W ubiegłą sobotę swoje ósme spotkanie ligowe w sezonie 2023/24 rozegrali piłkarze Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu, gdzie obowiązki trenera pełni Michael Hartmann.

Rywalem młodych monachijczyków była ekipa FSV Mainz U-19. Koniec końców ekscytujący bój w Moguncji zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść FCB, zaś gol na wagę jakże cennych 3 punktów padł w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry – na listę strzelców wpisał się Robert Ramsak. Pierwszą bramkę dla gości z Bawarii zdobył Kurt Rueger.

− To był dziwny mecz, ponieważ obu drużynom brakowało tempa i intensywności. Wszystko było nieco ospałe i brakowało klarowności w grze. Ponadto trochę dopisało nam szczęście – powiedział trener Hartmann.

Po rozegraniu ośmiu kolejek ligowych, młodzi monachijczycy zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Liczby FCB U-19 prezentują się następująco: 4 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki oraz bramki 20:16. Liderem pozostaje Eintracht Frankfurt (19 oczek).

FC Bayern U-19: 

Pavlesic – Schuhbauer (90’ Puljic), Darwich, Scholl, Hennig – Kouam, Fernandez, Rueger (73’ Sadat) – Demircan (61’ Richter), Ramsak, Aznou (61’ Scott).

Bramki: 

0:1 Rueger (5’), 1:1 Dardari (57’), 1:2 Ramsak (90’).

Swoje następne spotkanie piłkarze Bayernu do lat dziewiętnastu rozegrają już 29 listopada w niedzielę, kiedy to w ramach 9. kolejki ligowej zmierzą się na własnym podwórku z 1. FC Kaiserslauten U-19. Początek boju na stadionie Campusu zaplanowano o 11:00.

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...