DieRoten.pl

Z dniem 1 lipca otwarte zostało letnie okienko transferowe. Przez te kilkanaście dni zdołało już powstać wiele plotek transferowych związanych między innymi z Bayernem Monachium.

reklama

Kibice bawarskiego klubu co rusz mogą przeczytać doniesienia nie tylko o sprzedaży poszczególnych zawodników, ale i także plotki związane z możliwymi wzmocnieniami zespołu „Gwiazdy Południa”.

Włodarze Bayernu z Hasanem Salihamidzicem i Niko Kovacem na czele zapowiadali już kilkukrotnie w rozmowach z dziennikarzami, że „Bawarczycy” nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w sprawie transferów. Mistrzowie Niemiec wciąż będą bacznie przyglądać się sytuacji na rynku.

Mimo wszystko jak wynika z ostatnich ustaleń magazynu „Kicker” klub ze stolicy Bawarii jest otwarty na sprowadzenie nowych zawodników. Jest jednak jeden, ale jakże ważny warunek – żeby szeregi FCB wzmocnił ktoś nowy, to drużynę musi opuścić dwóch innych piłkarzy.

Na ten moment mówi się o odejściu kilku zawodników – wśród nich jest między innymi Jerome Boateng, który ma być kuszony ofertą gry dla Paris-Saint Germain oraz Juan Bernat, który jak doskonale wiemy jest niezadowolony z roli rezerwowego w monachijskim zespole.

Co więcej jak możemy się dowiedzieć z tego samego źródła trener „Bawarczyków”, czyli Niko Kovac wciąż pragnie pozyskać szybkiego defensora, który będzie bardzo dobrze nadawał się do gry z trójką w obronie.

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama13.07.2018 11:45
Czemu chcecie by odszedł Muller? nie rozumiem tego!!
12.07.2018 15:41
Tak szczerze to w ciągu tego i następnego okienka pozbyłbym się takich graczy jak:
Bernat, Rafinha, Boateng, Thiago, Rudy, Muller i może Vidal.
Muller od 2-3 lat to padaka straszna i już nic za nim nie przemawia (długo starałem się go bronić ale już w niego nie wierzę). Thiago to jedynie przebłyski i powinni nasi go sprzedać póki jeszcze ktoś chce za niego sporo zapłacić. Boa uważałem za jednego z najlepszych stoperów ale tak po prawdzie prócz 2 genialnych sezonów to reszta poprawna, a cały czas ględzi, że chętnie by odszedł- niech odchodzi. Pavard za niego i nikt płakał nie będzie. Reszta chyba nie trzeba pisać.
12.07.2018 11:26
12.07.2018 10:36
Wszystko na pewno wyjaśni się na przestrzeni kilku tygodni :)
12.07.2018 10:18
Pavard idealnie pasuje do tych wymagań Kovaca.

reklama