Zadrazil: To irytujące, bo chciałyśmy więcej

Niestety, ale wczorajszego popołudnia piłkarki pierwszego zespołu Bayernu Monachium musiały pogodzić się z pierwszą w tym sezonie porażką…

W ramach piątej kolejki żeńskiej Bundesligi, zawodniczki Bayernu Monachium mierzyły się na wyjeździe z aktualnymi mistrzyniami Niemiec, czyli ekipą VfL Wolfsburg.

Koniec końców pojedynek zakończył się porażką monachijek 1:2, choć biorąc pod uwagę statystyki drużynowe, to piłkarki z Dolnej Saksonii zaprezentowały się nieznacznie lepiej. Po ostatnim gwizdku na temat spotkania wypowiedziała się pomocniczka FCB Frauen – Sarah Zadrazil.

− To jest denerwujące, bo planowałyśmy więcej. Dobrze zaczęłyśmy mecz, a potem pozwoliłyśmy im się wymknąć. Potem Wolfsburg miał więcej z gry i bardzo dominował – powiedziała Zadrazil.

− Po przerwie zaczęłyśmy dobrze, po czym straciłyśmy drugą bramkę. Potem jednak zareagowałyśmy jak należy i zaprezentowałyśmy dobre morale – dodał.

− Przy odrobinie szczęścia mogłyśmy zabrać ze sobą 1 punkt. Teraz jednak musimy to przetrawić. Bazując jednak na drugiej połowie, możemy budować na tym w przyszłości – podsumowała Sarah Zadrazil.

Podopieczne Alexandra Strausa na regenerację i przygotowania do kolejnego spotkania będą miały niewiele czasu, albowiem w najbliższy czwartek czeka je druga kolejka żeńskiej Ligi Mistrzów – FCB Frauen zagra na wyjeździe z Benficą o 21:00.