DieRoten.pl

Xhaka: Udało nam się dwukrotnie wrócić do gry

fot. DieRoten.pl
Reklama

Bayern Monachium ma już za sobą dokładnie czwartą kolejkę w ramach rozgrywek niemieckiej pierwszej Bundesligi.

Przed kilkoma dniami, podopieczni Thomasa Tuchela powrócili do akcji na krajowym podwórku po blisko dwutygodniowej przerwie reprezentacyjnej. Przypominamy, że rywalem FCB był obecny lider Bundesligi, czyli Bayer 04 Leverkusen.

Koniec końców pojedynek czwartej kolejki ligowej na Allianz Arenie w Monachium zakończył się wynikiem 2:2 – warto wspomnieć, że „Bawarczycy” dwukrotnie prowadzili, ale „Aptekarze” byli w stanie wrócić do gry dwa razy i ostatecznie wywalczyć jeden punkt.

Po ostatnim gwizdku, na temat przebiegu gry oraz spotkania z mistrzami Niemiec wypowiedział się pomocnik B04 – Granit Xhaka. Szwajcar pochwalił swój zespół oraz podkreślił jednocześnie, że defensywnie muszą oni radzić sobie lepiej.

− Niepotrzebne straty piłki - przeciwko takiej drużynie jak Bayern są szybko karane. Utrata gola po stałym fragmencie gry również nie powinna mieć miejsca. Bayern Monachium ma jakość - dwukrotny powrót tutaj zasługuje na szacunek – powiedział Xhaka.

− Nasza defensywa? W zeszłym roku była to mocna strona, w tym roku jest to trochę słaba strona. Musimy się temu przyjrzeć – podsumował Granit Xhaka.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...