DieRoten.pl

Wywiady pomeczowe

27.10.2014, 21:02:40

Pep Guardiola po spotkaniu Bayernu z Borussią Mönchengladbach nie ukrywał, że należy się cieszyć z tego, iż udało się wywalczyć punkt. Podobnie stwierdził trener rywali klubu z Monachium. Obaj trenerzy omówili spotkanie i nie tylko oni.
 
Lucien Favre po meczu powiedział: "W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, mieliśmy znaczącą przewagę. W drugiej części spotkania nie do końca sobie poradziliśmy i przez to rywale wyrwali ważny punkt. Pokazaliśmy, że i Bayern można zatrzymać jeśli się chce. Mogliśmy wygrać, ale zabrakło szczęścia. Myślę, że zero do zera to wynik sprawiedliwy.".
 
Pep Guardiola: "W pierwszej połowie graliśmy całkiem dobrze. Nie wszystko wyszło  po naszej myśli, ale na szczęście udało się zdobyć bardzo ważny punkt. W drugiej połowie moi podopieczni byli wykończeni, ale dali radę. Pokazali, że zawsze walczą do końca. Jestem zadowolony z gry i wyniku, graliśmy z bardzo silnym rywalem.".
 
Christoph Kramer: "Jedna, a nawet dwie jaskółki wiosny nie czynią. Udało nam się zremisować, choć mogliśmy wygrać. Manuel Neuer bronił jednak fantastycznie i to w dużym stopniu przez niego nie daliśmy rady wygrać w tym meczu.".
 
Patrick Hermann: "Spotkanie było emocjonujące i trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka. Stworzyliśmy kilka sytuacji, dzięki czemu udowodniliśmy, że potrafimy grać przeciwko silnym rywalom. Sądzę, że było widać, że staraliśmy się przez całe spotkanie. Chcieliśmy wygrać, ale tym razem nie wyszło. Tak to już jest w piłce nożnej.".
 
Andre Hahn: "Wynik pokazuje, że spotkanie teoretycznie było nudne. Tak naprawdę trzymało w napięciu do końca. Uważam, że dwa zespoły zagrały świetny mecz i remis to chyba najsprawiedliwszy wynik, jaki mógł paść w tym spotkaniu.".
 
Thomas Müller: "Gra była intensywna, każdy dawał z siebie wszystko. Szkoda, że skończyło się bezbramkowym remisem, ale i takie mecze muszą być. Rywale doskonale grali w obronie, to było niesamowite. Najpierw atak, kilka sekund mija ijuż wszyscy są w obronie. Pokazali, że są zespołem, a to obecnie jest bardzo ważne.".
 
Karl Heinz - Rummenigge: "Spotkanie było wyrównane. Nikt nie zasłużył na porażkę. Remis jest, jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem.".
źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)28.10.2014 19:03
Lucien Favre - mistrz obserwacji i analizy
28.10.2014 07:48
Remis jest sprawiedliwy, a gdyby nie Neuer, to mogli byśmy przegrać.
28.10.2014 00:01
Po co dwa razy wstawiamy wypowiedzi pomeczowe ?
27.10.2014 22:56
Słowa trenera BMG - "mieliśmy znaczącą przewagę" śmiechu warte...
27.10.2014 21:45
Wszyscy są zgodni że remis był sprawiedliwy