Wypowiedzi pomeczowe

We wczorajszym spotkaniu 19. kolejki Bundesligi Bayern Monachium pokonał na własnym stadionie VFL Wolfsburg 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelili: Mario Gomez w 60 min. oraz Arjen Robben w 90 min. Zwycięstwo pozwoliło Bawarczykom zachować fotel lidera. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi pomeczowe.

Jupp Heynckes:,,Uważam, że odnieślimy zasłużone zwycięstwo. To nie było dzisiaj łatwe, po porażce z M'Gladbach. Mieliśmy kilka szans w pierwszej połowie, ale potrafiliśmy zachować cierpliwość, co się opłaciło. Było wiadome, że Wolfsburg nie może bronić się przez 90 minut. Zwycięstwo daje nam pewność, dzięki czemu możemy zwyciężać przez nastepny tygodnie. Bayern ma bardzo duży potencjał piłkarski".

Philipp Lahm:,,To, że możemy grać lepiej w piłkę nie podlega żadnej dyskusji. Jednak potrafimy w ważnych momentach strzelić bramkę. W pierwszej połowie graliśmy przeciwko bardzo defensywnie ustawionemu zespołowi, jednak stworzliśmy trzy sytuację bramkowe, których niestety nie wykorzystaliśmy. Jestem usatysfakcjonowany, ponieważ wygraliśmy 2:0 na własnym obiekcie. Dodatkową radość sprawia mi, że zespół zagrał na ,,zero" z tyłu".

Arjen Robben:,,To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu, jednak byliśmy agresywni i to się opłaciło".

Felix Magath:,,Do wyniku 0:1 graliśmy nieźle. Jestem rozczarowany, zabrakło trochę odwagi,a może wynik byłby korzystniejszy. To było zasłużone zwycięstwo Bayernu. To dla nas kolejny krok do przodu. Muszę też powiedzieć, że jestem zadowolony z moich nowych zawodników".

źródło:fcbayern.de