Wypowiedzi pomeczowe

Po słabym spotkaniu Bayern tylko zremisował z Hoffenheim 0:0. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi pomeczowe obu trenerów oraz piłkarzy monachijskiego Bayernu.

Manuel Neuer
: ,,To nie był nasz najświeższy dzień. Hoffenheim zagrało dziś bardzo dobrze i często byliśmy pod presją. Ważne jest, że znów zagraliśmy na zeru z tyłu. Musieliśmy dzisiaj zapłacić za nasz wtorkowy wysiłek"

Jupp Heynckes
: ,,Zespół grał inteligentnie i utrzymał wynik 0:0. Hoffenheim posiadało inicjatywę i przez 20 minut byliśmy pod dużą presją. Zespół przekonał mnie, dlaczego mam być rozczarowany po 0:0?"

Philipp Lahm : ,,Trafiliśmy dziś na dobrego przeciwnika. Brakowało nam świeżości co było bardzo widoczne. Tak jest po serii ciężkich spotkań. Jeżeli tak jest, to musisz grać na 0:0. My to zrobiliśmy"

Holger Stanislawski : ,,Musimy wygrywać takie mecze. Mieliśmy przewagę przez 60 czy 65 minut. Mój zespół znakomicie dzisiaj pracował, szkoda, że nie strzeliliśmy gola. Widzicie szczęśliwego trenera, ale nie super-szczęśliwego"