Wypowiedzi pomeczowe

Wczoraj Bayern Monachium pewnie w 1. rundzie Pucharu Niemiec pokonał czwartoligowca z Rehden. Poniżej prezentujemy wypowiedzi pomeczowe:

Pep Guardiola: Mecze w pucharze są zawsze niebezpieczne, przedwczoraj wyeliminowane zostały cztery kluby z Bundesligi. Jesteśmy zadowoleni, że awansowaliśmy dalej. Wiem w jakim jestem klubie i wiem, że zawsze musimy wygrywać. To jest normalne. Ludzie chcą więcej. Akceptuję tą presję. Jesteśmy razem dopiero od siedmiu tygodni i mamy jeszcze wiele do poprawy.

Arjen Robben: Amatorzy grali naprawdę dobrze i pokazali wszystko na co było ich stać. Grali oczywiście bardzo defensywnie. To jest zawsze trudne. Wtedy musisz zdobyć pierwszą bramkę. Jeśli się to uda, to wtedy jest łatwiej. Cieszymy się na nowy sezon. Mam nadzieję, że zrobimy jeszcze kilka kroków naprzód.

Thomas Müller: W sumie rywale grali całkiem dobrze i nie dali nam się całkowicie zdominować. Jesteśmy zadowoleni z wyniku 5:0, a ja cieszę się z tego, że zdobywałem bramki. To jest moja praca. Jesteśmy w dobrej formie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Predrag Uzelac (trener BSV SW Rehden): Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Dopuściliśmy do niewielu sytaucji, ale mimo tego Bayern zdobył swoje bramki. To sprawia, że są tacy mocni. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, szczególnie z pierwszej połowy. Gra przeciwko najlepszej drużynie oraz najlepszemu trenerowi na świecie była wspaniałym doświadczeniem.

Kevin Artmann (kapitan, BSV SW Rehden): Jako piłkarz nie możesz być zadowolony po porażce 0:5. Ale jeśli przegrywasz ze zdobywcą potrójnej korony, to wynik jest w porządku. Gra przeciwko Bayernowi jest oczywiście bardzo trudna. Chcieliśmy cieszyć się tą imprezą i mimo naszego budżetu udało się nam.