DieRoten.pl

Bayern Monachium dzisiejszego popołudnia zapewnił sobie awans do kolejnej rundy Pucharu Niemiec, pokonując na wyjeździe FC Chemnitz 5:0. Bawarczycy tempo podkręcili w drugiej połowie, z czego zadowolony był Carlo Ancelotti. Poniżej pomeczowe wypowiedzi.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Carlo Ancelotti: "Widziałem dziś bardzo dobrą dyspozycję zespołu, który pokazał odpowiedni duch walki i zaangażowanie. Nasi rywale sprawili nam sporo problemów w pierwszej połowie, grając znakomicie w defensywie. Stworzyliśmy więcej okazji szczególnie po zmianie stron".

Robert Lewandowski: "Jestem bardzo zadowolony, że awansowaliśmy. To ważne, aby strzelić otwierającego gola. Takie mecze nigdy nie są łatwe, trzeba bardzo uważać. Przeciwnik grał bardzo defensywnie, było niezwykle mało miejsca. Najważniejsze było przejście do kolejnej rundy".

Horst Steffen: "Broniliśmy się znakomicie w pierwszej połowie, nie dopuszczając do wielu okazji pod naszą bramką. Po zmianie stron nasi rywale wrzucili następny bieg i z każdym golem było coraz gorzej. Marzyłem o tym, abyśmy strzelili gola, co by bardzo ucieszyło naszych kibiców. Wspierali nas niesamowicie".

Kevin Kunz: "Śmiałem się i płakałem w jednym momencie. Wolałbym przegrać jedną bramką mniej, bo pięć już boli. Jednak doskonale wiedzieliśmy, przeciwko komu było nam zagrać. Bayern nie ma sobie równych w Niemczech".

źródło: www.fcb.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama



13.08.2017 22:48
Mimo tego że bramkarz puściła aż pięć goli to uważam że był najlepszy na boisku!!
13.08.2017 16:07
[wycięte] oby cały sezon tak wyglądał, wówczas będzie orgazm *_*

Fcb!!!

reklama

reklama