Wyniki młodzieżówek

W miniony weekend swoje spotkania rozegrały również zespoły młodzieżowe. Poniżej prezentujemy jak zaprezentowali się juniorzy FCB.

W kategorii juniorów młodszych (U17) podopieczni Marcusa Sorga przegrali z lokalnym rywalem TSV 1860 Monachium 3:0. Młodzi Bawarczycy mecz kończyli w osłabieniu, gdyż tuż przed przerwą za drugą żółtą kartkę wyrzucony został Yannik Günzel (40.). Chwilę wcześnij wynik bramką z rzutu karnego otworzył były piłkarz FCB Mervi Kwatu (38.), który opuścił FCB U16 na rzecz TSV. W drugiej połowie wynik podwyższył Richard Neudecker (55.), a w 72. minucie wynik ustalił Kwatu. Dla Kongijczyka była to 4 bramka w tym sezonie.

Szansę na pomszczenie młodszych kolegów miał mieć zespół U19. Niestety spotkani z Lwami nie odbyło się ze względu na ogromną ulewę, która wczoraj wieczorem przeszła nad Monachium. Nowy termin spotkania nie został jeszcze ustalony.