DieRoten.pl
Reklama

Wkrótce nowa umowa Daviesa!?

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

To może być wielki zwrot akcji w przypadku przyszłości Alphonso Daviesa! Jeśli wierzyć mediom, kanadyjski defensor może niebawem przedłużyć umowę z monachijczykami!

Choć jeszcze nie tak dawno temu wszystko wskazywało, że Bayern nie osiągnie porozumienia z Daviesem i zawodnik zmieni otoczenie klubowe (najpewniej odchodząc do Realu Madryt), to sytuacja uległa zdecydowanej zmianie!

Kolejne optymistyczne doniesienia w sprawie zawodnika i jego przyszłości w Monachium przedstawił dziś w południe dziennikarz Florian Plettenberg z portalu „Sky”. Jak podkreślił reporter, szefowie FCB wykazują obecnie ostrożny optymizm, że wkrótce uda im się dogadać z agentem Alphonso w sprawie nowego kontraktu, poza 2025 rok.

Mówi się, że bawarski klub jest gotów zwiększyć swoją propozycję finansową (wcześniej było to maks 13 mln euro), zaś obie strony zbliżają się do siebie w kwestii warunków płacowych. Na domiar wszystkiego na ten moment wciąż nie pojawiła się żadna oferta ze strony Realu, który rzekomo miał być jeszcze kilka tygodni temu w 100% przekonany do transferu defensora.

Według wspomnianego wyżej źródła, jeśli Davies ostatecznie zwiążę się z „Bawarczykami” nowym kontraktem, to wówczas pozyskanie Theo Hernandeza jako nowego lewego obrońcy przestanie mieć znaczenie w Monachium.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...