DieRoten.pl
Reklama

Wirtz i Hernandez możliwymi celami FCB?

fot. Fotolia
Reklama

Co prawda do rozpoczęcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze bardzo dużo czasu, ale w mediach już od tygodni spekuluje się o możliwych ruchach.

Wiele spekulacji i plotek dotyczy również Bayernu Monachium, którego dyrektor sportowy Christoph Freund, ma już działać nad kształtem kadry monachijczyków na kolejny sezon 2024/2025.

W najnowszym wydaniu magazynu „Kicker” możemy znaleźć kilka informacji na temat możliwych ruchów transferowych „Bawarczyków” w letnim okienku transferowym i są one poniekąd związane także z przyszłością niektórych czołowych zawodników bawarskiego klubu.

Florian Wirtz

Jak informuje dziennikarz Georg Holzner, Florian Wirtz pozostaje bardzo „popularnym” piłkarzem przy stole władz Bayernu. Jest całkiem możliwe, że FCB zdecyduje się na sprowadzenie 20-latka w letnim okienku transferowym, choć będzie to bardzo kosztowny transfer.

Młody Niemiec od dawna budzi wielkie zainteresowanie w Monachium, zaś wielu ekspertów i reporterów jest nawet przekonanych, że pomocnik prędzej czy później wyląduje w stolicy Bawarii.

Theo Hernandez

Theo Hernandez jest jednym z zawodników, który jest śledzony przez kierownictwo sportowe Bayernu. Brat byłego gracz FCB, czyli Lucasa, nominalnie jest lewym obrońcą, ale może też grać w środku obrony. 26-latek byłby raczej postrzegany jako wzmocnienie bawarskiego klubu, gdyby Alphonso Davies ostatecznie opuściłby „Gwiazdę Południa”.

Nowa szóstka

Choć wspomniany wyżej dziennikarz nie wymienia żadnych konkretnych nazwisk, to mówi się, że dopóki trenerem Bayernu pozostaje Thomas Tuchel, to celem FCB w letnim okienku będzie pozyskanie nowego defensywnego pomocnika.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...