DieRoten.pl
Reklama

Wenger: Zidane? Czemu nie?

fot. Photogenica
Reklama

Poszukiwania nowego trenera Bayernu Monachium trwają w najlepsze... Póki co wciąż pojawia się wiele znaków zapytania i spekulacji w prasie.

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni, w niemieckich i zagranicznych mediach przewinęło się wiele nazwisk potencjalnych następców Thomasa Tuchela.

Ponadto w licznych wywiadach, odnośnie nowego trenera FCB wypowiedziało się też kilka znanych osobistości ze świata piłki – wczoraj swoje zdanie wyraził Arsene Wenger, czyli legendarny szkoleniowiec Aresenalu, który nie ma wątpliwości, że „Bawarczyków” czeka trudne wyzwanie. Co z kolei Francuz myśli o swoim rodaku „Zizou” w Monachium?

− To duże wyzwanie dla Bayernu. Wiele dużych klubów poszukuje obecnie trenerów. Oznacza to, że niektórzy muszą zaryzykować. Nie ma wystarczającej liczby trenerów – powiedział Wenger.

− Zidane? Tak, czemu nie? Ale czy Zidane pojedzie do Niemiec? Nie wiem – podsumował Arsene Wenger.

Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że koniec końców nowym szkoleniowcem rekordowego mistrza Niemiec zostanie Ralf Rangnick, o czym niemalże informują już wszystkie niemieckie i austriackie źródła.


Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...