DieRoten.pl
Reklama

Walne Zgromadzenie 12 listopada o 11:00

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Podobnie jak miało to miejsce rok temu, tak i w 2023 roku czeka nas Doroczne Walne Zgromadzenie klubu ze stolicy Bawarii.

Dzisiejszego poranka Bayern Monachium oficjalnie potwierdził, że Doroczne Walne Zgromadzenie zostało zaplanowane na 12 listopada (niedziela) o 11:00.

Bayern zaprasza już wszystkich chętnych członków, którzy ukończyli 18 lat i zostali członkami najpóźniej do 1 stycznia 2023 roku. Wkrótce każdy członek otrzyma też oficjalne zaproszenie za pośrednictwem mailingu członkowskiego, oficjalnej strony internetowej i magazynu klubowego „51”.

Podobnie jak miało to miejsce przed rokiem, miejscem DWZ będzie Rudi-Sedlmayer-Halle (dawniej Audi Dome). Hala będzie otwarta już od 9:00.

Zmiany po ankiecie członków

Jak czytamy w klubowym oświadczeniu, ze względu na liczne informacje zwrotne od członków dotyczące wydarzeń w poprzednich latach, w 2023 roku pojawią się pewne innowacje na Dorocznym Walnym Zgromadzeniu. Na przykład spotkanie rozpocznie się rano i po raz pierwszy odbędzie się spotkanie członków w wieczór poprzedzający spotkanie (11 listopada).

Dla członków przygotowano również oferty przyjazdu i wyjazdu do Monachium. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Wkrótce należy również spodziewać się udostępnienia przez klub oficjalnego planu na DWZ – wśród punktów obrad z pewnością omówione zostaną kwestie finansowe (mowa chociażby o przedstawieniu raportu finansowego za miniony sezon).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...