DieRoten.pl

Bayern ma już za sobą piąte spotkanie rundy wiosennej niemieckiej Bundesligi. W ubiegłą sobotę mistrzowie Niemiec pokonali u siebie Schalke 04 Gelsenkirchen 2:1.

reklama

Bayern Monachium powoli rozpoczyna już przygotowania do kolejnego spotkania – w najbliższą sobotę monachijczycy zagrają tym razem na wyjeździe z ekipą VfL Wolfsburg.

Podczas wczorajszej sesji treningowej obecni przy Saebener Strasse kibice mogli oglądać w akcji zawodników, którzy zaczęli mecz z Schalke 04 Gelsenkirchen na ławce rezerwowych. W treningach brali również udział Juan Bernat oraz Sebastian Rudy.

Poza Juppem Heynckesem na murawie zabrakło także Sandro Wagnera – na całe szczęście nie chodzi o kontuzję. 30-letni wychowanek Bayernu miał pozytywne powody, aby opuścić trening, albowiem Niemiec był w szpitalu u swojej żony, która urodziła ich 3 dziecko.

Dzień wolnego, Boateng będzie gotowy na VfL

Piłkarze Bayernu w dowód uznania za ostatnie sukcesy i zwycięstwo nad Schalke 04 zostali nagrodzeni przez swojego trenera dniem wolnego – we wtorek nie odbędzie się sesja treningowa. Zespół właściwe przygotowania do meczu z „Wilkami” rozpocznie w środę.

Na wspomniany mecz z Wolfsburgiem będzie gotowy także Jerome Boateng, który w drugiej połowie spotkania z „Die Koenigsblauen” był zmuszony przedwcześnie zmuszony opuścić boisko z powodu stłuczenia.

Szczęśliwie uraz nie okazał się być niczym poważnym i rosły stoper „Dumy Bawarii” będzie do dyspozycji Juppa Heynckesa w meczu z Wolfsburgiem. Jerome Boateng trenował wczoraj bez przeszkód w centrum wydajnościowym Bayernu.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama13.02.2018 08:32
12.02.2018 22:44
12.02.2018 19:46
Same dobre wiadomości:)
12.02.2018 18:33

reklama