Wagner: Dla Bayernu był to rozczarowujący wieczór

Niestety, ale wczorajszego późnego wieczoru, klub ze stolicy Bawarii zanotował swoją pierwszą porażkę w tej edycji elitarnych rozgrywek Champions League.

Rywalem „Bawarczyków” w pierwszym ćwierćfinale rozgrywek Ligi Mistrzów był Villarreal, który walczył przez całe 90 minut i zasłużenie pokonał monachijczyków 1:0, po tym jak w pierwszej połowie do siatki trafił Arnaut Danjuma.

Po ostatnim gwizdku, podczas analizy spotkania, swoje zdanie na temat porażki monachijczyków wyraził były napastnik FCB, a obecnie ekspert telewizji „DAZN” – Sandro Wagner. Niemiec nie ma wątpliwości, iż dla klubu ze stolicy Bawarii był to rozczarowujący występ.

− Cóż, należy przyznać, że z punktu widzenia Bayernu Monachium, był to rozczarowujący wieczór w Villarreal – powiedział Wagner.

− Monachijczycy stworzyli zbyt wiele okazji do kontr swoim rywalom, zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy postanowili bardziej naciskać na swoich rywali – podsumował Sandro Wagner.

Mistrzowie Niemiec na wyciągnięcie odpowiednich wniosków i przygotowania do rewanżu będą mieli blisko tydzień – rewanżowy bój odbędzie się 12 kwietnia (wtorek) na Allianz Arenie. Niemniej jednak w przyszłą sobotę FCB czeka jeszcze pojedynek z Augsburgiem w Bundeslidze.