DieRoten.pl

Wagner był bardzo bliski powrotu do FCB II

12.03.2021, 10:14:37
FotoOlimpik

Latem zeszłego roku, swoją jakże barwną karierę piłkarską zakończył niemiecki napastnik − Sandro Wagner, czyli wychowanek klubu ze stolicy Bawarii.

Ostatnim przystankiem w karierze niemieckiego napastnika był chiński zespół Tianjin Teda, gdzie Niemiec miał okazję rozegrać 26 spotkań (strzelił w tym czasie 12 bramek oraz zanotował 2 asysty).

Choć latem zeszłego roku Sandro Wagner podjął decyzję o zakończeniu kariery, to z jego niedawnych wypowiedzi możemy dowiedzieć się, że niewiele brakowało, aby wychowanek FCB po raz kolejny założył koszulkę Bayernu, lecz tym razem drugiej drużyny!

− Rozmawiałem o tym z Sauerem i Seitzem. To byłaby dobra opcja − przyznał Wagner w podcaście FCB.

− Gdyby w drugiej drużynie sytuacja była paląca, to pomógłbym. Ale zostali mistrzami III Ligi. W przeciwnym wypadku moje bawarskie serce powiedziałoby raz jeszcze − Dawaj! Pomógłbym bez wahania. Sytuacja jednak tego nie wymagała − mówił dalej.

− Czułem się dobrze, kiedy zakończyłem karierę. Mogłem się wycofać całkowicie lub wcale - to byłby tylko wówczas półśrodek − podsumował Sandro Wagner.

Sandro Wagner pełni obecnie funkcję eksperta telewizyjnego, ale Niemiec nie kryje się ze swoimi zamiarami i zamierza w przyszłości zająć się kursem trenerskim. Niewykluczone, że wychowanek FCB w przyszłości powróci do Bayernu, gdzie drzwi pozostaną dla niego otwarte przez cały czas, o czym też wspominali nieraz bossowie „Gwiazdy Południa”.

źródło: FCB Podcast

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)13.03.2021 04:10
Miło z jego strony, ceni się takich oddanych ludzi.
12.03.2021 15:21
Mi podobało się że nigdy nie robił problemów i zawsze godził się ze swoją sytuacją.
12.03.2021 13:59
Serce Bayernu mimo.Wiecznego rezerwowego GZ !
12.03.2021 10:51
Zawsze znał swoje miejsce w szeregu i godził się z tą rolą a mimo to miał dość ciekawa i udaną karierę.
12.03.2021 10:24
Bawarczyk z krwi i kości, który serce ma w Bayernie i Monachium. Przyda się gdzieś w strukturach Bayernu, może jakiś juniorach.