DieRoten.pl
Reklama

Voeller: Nikt nie potrafił wykorzystać zachwiania Bayernu

fot.
Reklama

Co prawda Bayern zdominował rozgrywki ligowe w Niemczech na przestrzeni 9 ostatnich sezonów, ale w ich trakcie zdarzały się momenty, kiedy monachijczycy znajdowali się w niemałych dołkach.

Wielu kibiców Bayernu z pewnością pamięta momenty kiepskiej formy Bayernu, kiedy to mistrzowie Niemiec niejednokrotnie musieli odrabiać straty do liderów − tak jak miało to miejsce przed dwoma laty, kiedy to monachijczycy odrobili 9-punktową stratę do BVB i zgarnęli mistrzostwo kraju.

Niedawno w rozmowie dla tygodnika „Sport Bild” na temat zachwiań formy „Bawarczyków” i niewykorzystaniu ich przez konkurencję w Bundeslidze w ostatnich latach, wypowiedział się jeden z szefów Bayeru 04 Leverkusen, a mianowicie Rudi Voeller.

− To, że Borussia Dortmund, RB Lipsk, Wolfsburg, a nawet my – nie potrafiliśmy tego wykorzystać, było często krytykowane. Jednakże nie ma recepty na Bayern − powiedział Rudi Voeller.

Voeller nie ma wątpliwości, że Bayern mimo wszystko popełnia mało błędów na tle swoich rywali i potrafi doskonale wykorzystać swoją przewagę ekonomiczną nad przeciwnikami w Niemczech.

− Popełniają mało błędów i mają topową drużynę. Posiadają przewagę ekonomiczną i poradzili sobie bardzo dobrze. Z Lipska, który ostatnio był najbliżej ich, sprowadzili Nagelsmanna oraz Upamecano, topowego stopera. Bawarczycy tacy właśnie są − zakończył z uśmiechem.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...