DieRoten.pl
Reklama

Viggosdottir: Wolfsburg było lepszą drużyną

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Wczorajszego późnego popołudnia swoje ostatnie spotkanie w ramach rozgrywek żeńskiego Pucharu Niemiec rozegrały piłkarki Bayernu Monachium.

W ramach finałowego starcia żeńskiego Pucharu Niemiec, piłkarki Bayernu Monachium mierzyły się wczoraj na RheinEnergieStadion w Kolonii z ekipą VfL Wolfsburg.

Niestety, ale mimo walki do samego końca, monachijki nie były w stanie tym razem pokonać swoich odwiecznych rywalek na krajowym podwórku… Ostatecznie bój zakończył się porażką FCB Frauen 0:2. Co do przebiegu gry, w rozmowie dla „FCB.tv” swoje zdanie wyraziła kapitanka Glodis Perla Viggosdottir. 

− Nie zrobiliśmy dziś wystarczająco dużo. Za bardzo pozwoliliśmy Wolfsburgowi wejść do gry, zwłaszcza w pierwszej połowie, a po dwóch golach bardzo trudno jest wrócić – powiedziała Viggosdottir.

− Po prostu nie chcieliśmy tego dzisiaj wystarczająco, Wolfsburg pokazał dzisiaj więcej, trzeba im za to przyznać. Pokazali, że są lepszą drużyną tego dnia – podsumowała Glodis Perla Viggosdottir.

Monachijki do akcji wracają już niebawem, albowiem już w najbliższą niedzielę podopieczne Alexandra Strausa zagrają na własnym podwórku w derbowym pojedynku z 1. FC Nuernberg. Początek tego starcia zaplanowano o 14:00.Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...