DieRoten.pl

Bardzo dobre wiadomości docierają do nas wprost z ośrodka treningowego Bayernu Monachium zlokalizowanego przy Saebener Strasse. Jak się okazuje ogromny krok w rehabilitacji poczynił Arturo Vidal!

reklama

Jak donosi pracujący dla niemieckiego „Sky” dziennikarz Torben Hoffmann, do indywidualnych treningów na murawie powrócił dziś Arturo Vidal!

31-letni Chilijczyk od dłuższego czasu intensywnie pracuje nad swoim powrotem – z dnia na dzień pomocnik bawarskiego klubu zwiększa obciążenie, zaś dziś lekarze klubowi FCB dali mu zielone światło na powrót do lekkich treningów indywidualnych.

Przed Vidalem wciąż daleka do droga do odzyskania pełnej sprawności, ale na ten moment jego rehabilitacja przebiega bardzo dobrze. Warto przypomnieć, że jeszcze ponad 2 miesiące temu wychowankowi Colo Colo groziło zakończenie kariery…

Przypomnijmy – Arturo nabawił się urazu kolana w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów przeciwko Sevilli. Początkowo kontuzja miała wyeliminować go z gry na kilka spotkań, lecz jak się później okazało konieczna była poważna operacja – gdyby nie ona, to Vidalowi groziłoby nawet przedwczesne zakończenie kariery.

Na całe szczęście operacja przebiegła pomyślnie, zaś z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień 31-latek robi duże kroki w swojej rehabilitacji i niewykluczone, że Chilijczyk będzie gotowy na pierwszy mecz Bundesligi przeciwko TSG Hoffenheim.

 

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama13.07.2018 11:37
Ciekawe czy zostanie?
12.07.2018 13:35
Powrót po kontuzji i postępy w rehabilitacji na pewno ułatwią jego odejście...
12.07.2018 13:00
Dobrze, ale i tak myślę, że odejdzie.

reklama