DieRoten.pl
Reklama

Vertessen marzy o grze dla Bayernu

fot. Fotolia
Reklama

Sukcesy Bayernu w 2020 roku z pewnością przyciągnęły uwagę wielu młodych i utalentowanych piłkarzy z całej Europy, a nawet i z całego piłkarskiego świata.

Choć dla wielu młodych piłkarzy wymarzonymi kierunkami pozostają nadal głównie Real i Barcelona (przykład Sergino Desta), to w wyniku wielkich sukcesów w 2020 roku, coraz częściej słyszy się, że utalentowani zawodnicy chcieliby w przyszłości zagrać dla Bayernu.

Jednym z takich utalentowanych graczy jest Yorbe Vertessen, który jakiś czas temu w jednym z wywiadów dał jasno do zrozumienia, że marzy, aby pewnego dnia założyć trykot bawarskiego klubu lub Manchesteru City.

− Muszę przyznać, że posiadam wielkie ambicje i marzenia o swojej dalszej przyszłości i karierze piłkarskiej w Niemczech lub Anglii − powiedział Vertessen.

− Chciałbym pewnego dnia zagrać w takich klubach jak Bayern Monachium lub Manchester City − podsumował utalentowany Belg.

19-latek jest nominalnie środkowym napastnikiem, ale może również grać na prawym skrzydle. Yorbe występuje obecnie w zespole PSV Eindhoven U-21, zaś jego dorobek w sezonie 2020/21 to 6 spotkań oraz 1 bramka.

 

Źródło: Sport Witness
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...