DieRoten.pl
Reklama

Ulreich: Znam swoją rolę w Bayernie

fot. Photogenica
Reklama

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, to w najbliższą sobotę do bramki rekordowego mistrza Niemiec powróci 37-letni Manuel Neuer.

O powrocie niemieckiego golkipera mówi się w mediach już od tygodni, ale teraz zgodnie z niedawnymi zapowiedziami, w sobotę przeciwko Darmstadt w Bundeslidze, Manuel Neuer ma w końcu powrócić do akcji.

Tym samym na ławce ma wylądować Sven Ulreich, który od początku sezonu godnie zastępował kapitana bawarskiego klubu. Jeśli mowa o „Ulle”, to Niemiec przyznał po spotkaniu z Galatasaray, iż nie ma najmniejszego problemu z ustąpieniem miejsca Manu, zwłaszcza że 35-latek „zna dobrze swoją rolę” w Bayernie.

− Oczywiście zawsze jesteś szczęśliwy, kiedy grasz. Ale znam swoją rolę w Bayernie. Manu wywalczył sobie drogę powrotną i cieszę się z tego powodu. To była dla niego długa droga. Jeśli zagra w weekend, to będzie to udany powrót. Wtedy oczywiście usiądę na ławce – powiedział Ulreich.

Niemiecki golkiper w rozmowie pomeczowej odniósł się również do przebiegu spotkania z Galatasaray, które przypomnijmy zakończyło się wygraną Bayernu 3:1.

− Rozwinęliśmy się jako zespół. Na boisku było bardzo intensywnie. Ważne jest, aby wspólnie przeciwstawić się takim okolicznościom. Nam się to udało. W poprzednim sezonie myślę, że często oddawalibyśmy takie mecze – podsumował Sven Ulreich.

Źródło: Amazon Prime Video / Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...