DieRoten.pl
Reklama

U-17 gromi w pierwszym sparingu

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Podczas gdy pierwsza drużyna Bayernu wróciła już do akcji w Bundeslidze, to pozostałe zespoły Bayernu wciąż przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2022/23.

Do drugiej części sezonu 2022/23 w pocie czoła przygotowują się przede wszystkim zawodnicy Bayernu do lat 17, gdzie obowiązki trenera od początku lipca 2022 roku pełni Michael Hartmann.

Ostatnio po wielu intensywnych sesjach treningowych, młodzi monachijczycy rozegrali swój pierwszy mecz testowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem młodych graczy Bayernu byli ich rówieśnicy z ekipy SpVgg Unterhaching, którym Ramsak i spółka nie okazali litości.

Koniec końców zawodnicy z Bawarii urządzili sobie festiwal strzelecki i ograli swoich przeciwników aż 7:1. Jeśli mowa o bramkach dla FCB U-17, to na listę strzelców wpisali się Robert Ramsak (2), Louis Richter (2), Gabriel Gonzalez, Jonathan Asp Jensen oraz Erion Rexhepi.

− Jak na pierwszy mecz testowy po przerwie chłopcy spisali się bardzo, ale to bardzo dobrze. Dobrze poruszali się w strefach i strzelili piękne bramki przez − powiedział trener Hartmann.

− Dobrze pracowaliśmy też przeciwko piłce, tak jak przed przerwą zimową. Chłopcy starali się dobrze zmieniać. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni − podsumował Michael Hartmann.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...