Trzecie zwycięstwo rezerw z rzędu

Drużyna rezerw Bayernu pod wodzą Andreiasa Jonkera grająca w lidze regionalnej pokonała dziś drużynę Hessen Kassel 2:1. To już trzecie zwycięstwo z rzędu. Wynik spotkania otworzył już w 1. minucie były zawodnik drużyny z Monachium, Bośniak Nazif Hajdarovic. Goście odpowiedzieli w 15 minut później. Do bramki druzyny z Kassel trafił Timothy van der Meulen, dla którego była to trzecia bramka w tym sezonie. W 54 minucie z boiska za drugą żółtą kartkę wyleciał obrońca Bayernu Max Dombrowka. Nie wpłynęło to jednak na grę Bawarczyków, gdyż 2 minuty później piłkę do siatki wbił Saer Sene, co było jego 5 trafieniem w tym sezonie. W ostatniej minucie z boiska za czerwoną kartkę został wyrzucony Erik Domaschke. Dzięki temu zwycięstwu Bayern Monachium II z 15 punktami zajmuje póki co 13 pozycję, po wyprzedzeniu właśnie Hessen.