DieRoten.pl
Reklama

Trzech piłkarzy FCB na celowniku PSG

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Tego lata w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec może dojść do naprawdę wielu zmian, zarówno pod względem odejść, jak i również wzmocnień.

Mając na uwadze liczne doniesienia prasowe, tego lata w Bayernie Monachium może rzeczywiście dojść do niemałej rewolucji kadrowej.

Jak informują liczne media, kierownictwo sportowe FCB ma być gotowe do sprzedania kilku kluczowych zawodników – jednym z nich jest Joshua Kimmich, jeśli ostatecznie niemiecki pomocnik nie zdecyduje się przedłużyć kontraktu z ekipą rekordowego mistrza Niemiec.

Ponadto w mediach coraz głośniej robi się odnośnie możliwego odejścia Matthijsa de Ligta. Ostatnio z kolei kilka ciekawych informacji przedstawił także portal „Caught Offside” oraz dziennikarz Fabrizio Romano.

Mówi się, że Paris Saint-Germain może tego lata pozyskać nie tylko jednego gracza z Monachium, a nawet kilku! Będąc dokładniejszym mowa o takich nazwiskach jak:

− Joshua Kimmich
− Kingsley Coman
− Mathys Tel

Podczas gdy odejście Comana wydaje się być bardzo realne, zaś w przypadku Kimmicha wiele będzie zależało od rozmów kontraktowych, to w przypadku sprzedaży Tela, szanse na to są raczej bliskie zeru, zwłaszcza że młody Francuz dopiero co przedłużył kontrakt z „Bawarczykami”.

Źródło: CaughtOffside
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...