DieRoten.pl
Reklama

Trening Bayernu przed wylotem do Stambułu

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników rekordowego mistrza Niemiec − już w najbliższy wtorek monachijczycy wracają do Ligi Mistrzów.

Piłkarze Bayernu mają za sobą już kolejny mecz ligowy. W ubiegłą sobotę mistrzowie Niemiec w ramach ósmej kolejki Bundesligi pokonali na wyjeździe drużynę FSV Mainz 3:1.

Z kolei już w ten wtorek, podopiecznych Thomasa Tuchela czeka następne wyzwanie na europejskim podwórku w ramach Ligi Mistrzów. Rywalem bawarskiego klubu będzie ekipa Galatasaray (III kolejka fazy grupowej). Początek starcia na RAMS Park w Stambule zaplanowano dokładnie o 17:30.

Dziś przed południem (początek o 10:30) rozpocznie się z kolei ostatnia sesja treningowa dla zawodników „Gwiazdy Południa" przed wylotem do Turcji.

Mistrzowie Niemiec poinformowali za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu, że pierwsze 15 minut tradycyjnie już będzie można bezpłatnie śledzić w klubowych mediach – dostępny będzie m. in. stream na YouTubie. Ponadto zajęcia FCB będzie można śledzić na stronie klubowej.

Transmisja zajęć Bayernu na stronie „FCB.de”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...