DieRoten.pl

Trenerzy wskazują Bayern jako mistrzów Niemiec w sezonie 17/18

16.08.2017, 14:47:13
Ł. Skwiot

W piątek wieczorem, a dokładniej o 20:30 czeka nas inauguracja nowego sezonu Bundesligi. Bayern Monachium zmierzy się na własnym podwórku z Bayerem 04 Leverkusen.

W przeprowadzonej niedawno ankiecie przez „SID”, pytano się trenerów zespołów 1. Bundesligi o to kto w nachodzącym sezonie ligowym zdobędzie tytuł mistrza Niemiec.

18 trenerów zespołów z niemieckiej 1. Bundesligi w większości wskazało, że murowanym faworytem do patery mistrzowskiej jest Bayern Monachium, który jak dobrze wiemy pięciokrotnie z rzędu wygrywał Bundesligę.

Jak się dowiadujemy za pośrednictwem „SID” tylko trener Borussii Dormtund – Peter Bosz, szkoleniowiec TSG Hoffenheim – Julian Nagelsmann oraz opiekun VfB Stuttgart – Hannes Wolf nie powiedzieli otwarcie na kogo oddali swój głos.

Jedynym trenerem, który wskazał Borussię Dortmund jako faworyt do wygrania Bundesligi jest trener Bayeru 04 Leverkusen – Heiko Herrlich.

Julian Nagelsmann spytany o wskazanie faworyta do mistrzostwa Niemiec odpowiedział dość dyplomatycznie podkreślając, że mistrzem zostanie zespół, który pod koniec sezonu okaże się najlepszy.

Z kolei Hannes Wolf skwitował, że nie interesuje go to kto zdobędzie paterę mistrzowską, podczas gdy Peter Bosz oznajmił, iż liczą się dla niego tylko cele jego zespołu.

 

 

źródło: Times

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)16.08.2017 21:54
@BundesFan
Już jestem u Cb :)
16.08.2017 21:16
Pamiętam sezony gdy Bayern, jak zawsze zresztą, uważany był za jedynego faworyta a tytuł zdobywał Wolfsbur, Werder czy Dortmund. Sezon będzie na pewno trudny, trudniejszy niż ten poprzedni i jeśli na chwilę zlekceważymy kogokolwiek, to tytuł możemy stracić nie wiedząc nawet kiedy.
16.08.2017 18:22
Zapraszam do mojej ligi na fantasy.bundesliga.com nazwa ligi BundesFAN
16.08.2017 16:43
Wiadomo kto zostanie mistrzem to nie jest PL czy CL by snuć spekulację :D