DieRoten.pl
Reklama

Transfer Walkera coraz pewniejszy?

fot. Fotolia
Reklama

Jako że tego lata stolicę Bawarii ma opuścić Benjamin Pavard, monachijczycy rozglądają się już na rynku za następcami francuskiego defensora.

Niewykluczone, że monachijczycy znaleźli już kandydata, który koniec końców powinien trafić tego lata na Allianz Arenę. Jak się już pewnie domyślacie, zawodnikiem tym jest Kyle Walker z Manchesteru City.

Najnowsze informacje w sprawie Anglika i jego potencjalnego transferu do Bayernu Monachium przedstawili dziś dziennikarze niemieckich „Sky” oraz „Sport Bilda”, którzy mają dla fanów FCB bardzo pozytywne informacje, mimo niedawnych doniesień z Anglii.

Osobiste spotkanie z agentami

Jak informuje dziennikarz Florian Plettenberg z niemieckiego „Sky”, kilka dni temu doszło do osobistego spotkania agentów Kyle'a Walkera z przedstawicielami Bayernu. Tuchel od samego początku jest zaangażowany w kwestię pozyskania Anglika i usilnie o niego zabiega.

Wystarczy wspomnieć, że to trener FCB jest główną siłą napędową tego transferu i miał nawet nakłonić 33-latka na ten ruch. Mistrzowie Niemiec oferują defensorowi „The Citizens” kontrakt do 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Intensywne rozmowy

Doniesienia „Sky” potwierdza także Tobias Altschaeffl z niemieckiego „Sport Bilda”. Bayern prowadzi intensywne negocjacje z przedstawicielami Kyle'a Walkera. Anglik jest postrzegany jako kolejne wzmocnienie obrony FCB na sezon 2023/24. Na stole leży oferta kontraktu do 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok (w zależności od liczby występów).

Źródło: Sky / Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...