DieRoten.pl
Reklama

Transfer Kane’a latem 2023 roku realny?

fot. Fotolia
Reklama

Odejście Roberta Lewandowskiego do Barcelony doprowadziło do powstania wielu plotek transferowych odnośnie zastąpienia Polaka w Bayernie Monachium.

Przez dłuższy czas spekulowano między innymi o takich graczach jak Sasa Kalajdzic, Cristiano Ronaldo czy też Harry Kane, jednakże koniec końców „Bawarczycy” zdecydowali się pozyskać niezwykle utalentowanego Mathysa Tela z ekipy Stade Rennes.

Niemniej jednak plan bawarskiego klubu ma zakładać, że w przyszłym roku ściągnięty zostanie nowy topowy środkowy napastnik, zaś najpoważniejszym kandydatem ma być wspomniany wyżej Kane, o czym też informuje niemiecki tygodnik „Sport Bild” w najnowszym wydaniu.

Kane świadom możliwości transferu

Jak informują dziennikarze niemieckiego tygodnika, Harry Kane jest świadom, że Bayern jest gotów na transfer w przyszłym roku, kiedy jego umowa z Tottenhamem będzie ważna jeszcze rok. FCB dyskretnie zdeponowało swoje zainteresowanie transferem w środowisku Anglika.

Teraz jednak bawarski klub musi uzbroić się w cierpliwość. Monachijczycy są świadomi, że Spurs będą robić wszystko, co w swojej mocy, aby przedłużyć kontrakt kapitana angielskiej reprezentacji. Z drugiej strony szanse na pozyskanie snajpera przez mistrzów Niemiec są całkiem wysokie, zwłaszcza że „Bawarczycy” mogą mu zagwarantować walkę o tytuły.

− Harry Kane to oczywiście znakomity napastnik. Jednakże jest zawodnikiem, którego obowiązuje ważny kontrakt z Tottenhamem – powiedział Kahn na łamach „Sport Bilda”.

Nieoficjalnie mówi się, że wewnątrz Bayernu panuje optymizm w kontekście potencjalnego transferu Anglika w przyszłym sezonie.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...