DieRoten.pl
Reklama

Thiago składa gratulacje: Gratuluję szóstego tytułu!

fot. Photogenica
Reklama

Nie dalej jak w ubiegły czwartek zespół rekordowego mistrza Niemiec pod wodzą Hansiego Flicka pokonał w finale Klubowych Mistrzostw Świata Tigres UANL 1:0.

Pokonując w finale KMŚ drużynę Tigres, monachijczycy napisali kolejny piękny rozdział w swojej historii. W końca mowa o skompletowaniu przez monachijczyków szóstego tytułu, co w przeszłości udało się tylko jednemu klubowi − Barcelonie w 2009 roku.

Z okazji tego wielkiego triumfu gratulacje swoim byłym kolegom z zespołu przekazał Thiago Alcantara, który latem 2020 roku przeniósł się z Bayernu do angielskiego Liverpoolu.

− Czołem chłopaki! Gratulacje z okazji zdobycia szóstego tytułu! Zasłużyliście na to. Mogę tylko potwierdzić, że ciężko na to wszyscy pracowaliście − powiedział Thiago.

− Posiadacie jakość, która w futbolu pojawia się tylko raz na kilka dekad, dlatego też jest taka wyjątkowa. Cieszcie się więc chwilą, tym sezonem. Mam nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli się zobaczyć − mówił dalej.

− Jestem dumny, że mogłem być częścią tego zespołu, który osiągnął tak wiele, nawet jeśli byłem tylko jego niewielką częścią. Do zobaczenia chłopcy − podsumował Thiago.

Thiago

29-letni dziś Hiszpan dołączył do Bayernu latem 2013 roku za sumę 25 milionów euro. W trakcie swojej dotychczasowej przygody z bawarskim klubem rozegrał łącznie 235 spotkań, w których to strzelił 31 bramek oraz zanotował 37 asyst. Ponadto razem z kolegami zdobył 17 tytułów (w tym Ligę Mistrzów).

Źródło: FCB.tv
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...