DieRoten.pl

Tedesco: Laimer czuje się dobrze u nas

07.07.2022, 11:37:19
Vlad1988 / Shutterstock.com

Od wielu tygodni niemieckie i austriackie media donoszą o możliwym transferze Konrada Laimera z RB Lipsk do ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Wielkim zwolennikiem pozyskania Austriaka jest przede wszystkim Julian Nagelsmann, który współpracował już z pomocnikiem w RB Lipsk. Dla szkoleniowca Bayernu, 25-latek jest wymarzoną „maszyną do pressingu”.

Ostatnio na temat swojego podopiecznego przed kamerami telewizji „Sky” wypowiedział się trener „Byków”, czyli Domenico Tedesco. 36-latek przyznał, że Konrad Laimer czuje się dobrze w RBL, ale jeśli będzie miał odejść, to klub nie będzie czekał do końca okienka na jego transfer.

− Jest naszym piłkarzem i zna doskonale nasze plany na nadchodzący sezon. Mogę powiedzieć, że czuje się dobrze w naszym klubie – powiedział Tedesco.

− Nie będziemy jednak czekać do końca sierpnia, są pewne terminy, jeśli Konrad będzie miał odejść tego lata – podsumował Domenico Tedesco.

Przypominamy, że sam zawodnik zdecydował już, że pragnie grać tylko dla Bayernu – niezależnie od tego czy jego transfer miałby dojść do skutku tego lata lub dopiero za rok, kiedy to będzie dostępny za darmo (umowa z RBL wygasa z dniem 30 czerwca 2023 roku).

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)07.07.2022 15:31
Pytanie czy ten gracz jest nam potrzebny?
07.07.2022 11:40
I tu szanse na transfer też są spore. Oby już teraz, a nie za rok