DieRoten.pl
Reklama

Tah zdecydował: Tylko Bayern!

fot. DieRoten.pl
Reklama

Jak informuje dziennikarz niemieckiego "Sky", Florian Plettenberg, Jonathan Tah miał zdecydować, że chce dołączyć do Bayernu Monachium i żadne inne opcje nie wchodzą w grę.

Bayern Monachium ma negocjować obecnie transfer 28-letniego stopera, ale do porozumienia z Bayerem Leverkusen daleka droga. Oczekiwania “Aptekarzy” mają być znacznie wyższe od tego, co oferują włodarze FCB. Ci jednak, po tym jak do zespołu dołączył Hiroki Ito, są w dość komfortowej sytuacji i mogą spokojnie obserwować rozwój wypadków.

W dodatku, determinacja samego zawodnika, który chce dołączyć do Bayernu, świadczy na korzyść monachijczyków. Reprezentant Niemiec bierze pod uwagę tylko “Die Roten” i jeśli kluby nie dojdą do porozumienia tego lata, to 28-latek w przyszłym roku dopnie swego trafiając do Bawarii na zasadzie wolnego transferu.

Jonathan Tah ma być już “po słowie” z Bayernem i ma podpisać kontrakt do 2029 roku. Defensor przebywa obecnie wraz ze swoją reprezentacją na Euro 2024, gdzie wystąpił ostatnio w podstawowym składzie drużyny prowadzonej przez Juliana Nagelsmanna. Przypomnijmy, że Niemcy wygrali ze Szkocją 5-1, a Tah rozegrał 90 minut.

Źródło: Florian Plettenberg
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...