DieRoten.pl
Reklama

Sztab szkoleniowy Nagelsmanna skompletowany

fot.
Reklama

Kiedy sezon 2021/22 oficjalnie ruszy w niemieckiej Bundeslidze, to skład ławki trenerskiej Bayernu Monachium będzie różnił się znacząco w porównaniu do minionej kampanii.

Od kilku tygodni wiadomym jest, że klub ze stolicy Bawarii opuszczą Hansi Flick oraz dwójka jego dotychczasowych asystentów, a będąc dokładniejszym Hermann Gerland oraz Miroslav Klose.

Do niedawna temat składu sztabu szkoleniowego Juliana Nagelsmanna pozostawał niewiadomą, ale według niemieckiego tygodnika „Sport Bild”, 33-latek skompletował już cały zespół trenerski na sezon 2021/22. Zgodnie z jego życzeniem – do Monachium trafią jego poprzedni asystenci z Lipska – Xaver Zembrod i Dino Topmoeller.

Ponadto potwierdzono już także, że do FCB trafi Benjamin Glueck, który w ekipie „Byków” pełnił funkcję analityka wideo.

Na ten moment nie wiadomo jednak, jaka przyszłość czeka Danny'ego Roehla. Niemiec jest bardzo wysoko ceniony nie tylko przez Hansiego Flicka, ale i nowego szkoleniowca FCB. 32-latek jest kuszony perspektywą pracy w DFB oraz kontynuowaniem swojej przygody z Bayernem.

W przypadku Holgera Broicha (główny trener od przygotowania fizycznego) oraz Toniego Tapalovica (trener bramkarzy) nic nie uległo zmianie i obaj Panowie pozostaną w klubie.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...