DieRoten.pl

Szpaler dla Robbery i Rafinhii przy Saebener Strasse

24.05.2019, 10:16:45
FotoOlimpik

Coś się kończy, coś zaczyna... Wraz z końcem bieżącego sezonu drużynę rekordowego mistrza Niemiec opuszcza trójka legendarnych piłkarzy Bayernu i Bundesligi.

Przed nadchodzącym wielkimi krokami starciem finału Pucharu Niemiec pomiędzy Bayernem Monachium a ekipą RB Lipsk, trójkę odchodzących po tym sezonie piłkarzy spotkał wielki zaszczyt. Mowa rzecz jasna o takich zawodnikach jak RafinhaArjen Robben oraz Franck Ribery.

Podobnie jak przed rokiem, kiedy z klubu odchodził legendarny Jupp Heynckes, pracownicy FCB zgromadzili się przy Saebener Strasse i zgotowali trenerowi szpaler. Nie inaczej było w przypadku Francuza, Holendra i Brazylijczyka.

Cała trójka została pożegnana gorącymi brawami, zaś na sam koniec pogratulował im prezydent "Gwiazdy Południa", czyli Uli Hoeness. Jak można się domyślać nie brakowało emocji, zaś pożegnanie trójki legend podziałało na cały zespół motywująco przed nadchodzącym meczem Pucharu Niemiec. 

Tuż po wejściu na boisko treningowe cała trójka jeszcze bardziej motywowała swoich kolegów i zagrzewała ich do walki. Zarówno Ribery, Robben, jak i Rafinha raz po razie zachęcali zawodników rekordowego mistrza Niemiec do lepszej gry i pełnego skupienia na jutrzejszym starciu.

– Dajemy! Zróbmy to! – krzyknął Arjen Robben.

– Dalej! Dalej! – powtarzał stale Ribery.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)25.05.2019 12:05
To będzie godne pożegnanie naszych zawodników.
25.05.2019 10:12
Ehhh łzy się w oczach kręcą...
24.05.2019 22:27
Filmik naprawdę wzruszający:)
24.05.2019 15:36
Zawsze mnie bawi jak ktoś mówi, ze zawodnik x, który ma najlepsze lata zdecydowanie przed sobą, z pewnością nigdy nie zbliży się do zawodnika y. W piłce nie takie rzeczy już widzieliśmy.

Wielu dzięki wytężonej pracy potrafiło dochodzić na szczyt i przeganiać zdawałoby się tych bardziej utalentowanych. A taki Gnabry z roku na roku idzie wyżej...No chyba, ze dalej ktoś tutaj się jara Pulisica, czy Baileyem, którzy mówi bić na głowę naszych młodych skrzydłowych.
24.05.2019 15:32
Arjen i Franek - jedni z najlepszych piłkarzy w historii tego klubu i z pewnością najlepsi w Bayernie w XXI wieku. To ta dwójka swojego czasu sprawiła, że Bayern wskoczył w świadomości wielu ludzi, do absolutnego, światowego topu piłki klubowej. Nie ma siły i sportowej klasy tej dwójki i Bayern ponownie musi bić się o Tier 1 w Europie i od zarządu zależy czy tą walkę uda się wygrać, bo ani Coman, ani Gnabry, ani zapowiadany Werner nigdy nawet nie zbliżą się do poziomu Robbery.
24.05.2019 15:23
Aż się łezka w oku pojawiła
24.05.2019 14:29
nie do wiary, że to już (prawie) koniec ;-(
24.05.2019 14:06
Piękna sprawa, normalnie przedsiębiorstwo tyle ludzi. Musimy wygrać ten puchar i naprawdę cała Trójka powinna grać od początku a moim zdaniem mamy to pewne!