DieRoten.pl
Reklama

Sytuacja kadrowa przed meczem

fot.
Reklama

Już dziś emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji w Superpucharze Europy powracają podopieczni Hansiego Flicka, dla których będzie to drugie oficjalne spotkanie w ramach sezonu 2020/21.

Przypominamy wszystkim raz jeszcze, że dokładnie o 21:00 ekipa Bayernu zmierzy się w pojedynku o Superpuchar Europy z hiszpańską Sevillą. Miejscem boju o kolejne trofeum będzie tym razem Puskas Arena w Budapeszcie.

Sytuacja kadrowa bawarskiego klubu jest w miarę przejrzysta. Trener Hans Flick nie będzie mógł dzisiejszego wieczoru skorzystać z usług co najmniej dwóch zawodników. Mowa przede wszystkim o Tanguyu Nianzou, który nie tak dawno temu nabawił się kontuzji uda.

Ponadto na kwarantannie przebywa Kingsley Coman (miał kontakt z zakażoną osobą, ale jest sam jest zdrowy). Poza wspomnianymi piłkarzami 55-letni szkoleniowiec ma do swojej dyspozycji wszystkich graczy, w tym Roberta Lewandowskiego.

Sytuacja kadrowa Bayernu przed meczem:

Tanguy Nianzou (kontuzja uda)
− Kingsley Coman (kwarantanna)

Jeśli mowa o drużynie przeciwnej, to trener Sevilli, czyli Julen Lopetegui nie musi martwić się swoją sytuacją kadrową, albowiem wszyscy piłkarze hiszpańskiego klubu są w pełni sprawni i gotowi do gry od samego początku.

Sytuacja kadrowa Sevilli przed meczem:

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...