DieRoten.pl

Sytuacja kadrowa przed meczem z Kilonią

13.01.2021, 07:17:03
FotoOlimpik

Już dziś emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji powracają podopieczni Hansiego Flicka, dla których będzie to dwudzieste piąte oficjalne spotkanie w ramach sezonu 2020/21. Tym razem monachijczycy powalczą o awans w Pucharze Niemiec.

Przypominamy wszystkim raz jeszcze, że dokładnie o 20:45 ekipa Bayernu zmierzy się w pojedynku drugiej rundy DFB Pokal z Holstein Kiel. Miejscem boju o awans będzie tym razem Holstein-Stadion w Kilonii.

Sytuacja kadrowa bawarskiego klubu jest w miarę przejrzysta. Trener Hansi Flick nie będzie mógł dzisiejszego wieczoru skorzystać z usług co najmniej trzech zawodników. Mowa przede wszystkim o Tanguyu Nianzou, który boryka się z urazem uda.

Listę nieobecnych uzupełniają też Kingsley Coman (problemy mięśniowe) oraz Eric Maxim Choupo-Moting (problemy z plecami). Poza wspomnianą wyżej trójką, trener Flick będzie miał do swojej dyspozycji wszystkich piłkarzy (w tym wracającego po przerwie Gnabry'ego). 

Sytuacja kadrowa Bayernu przed meczem:

– Tanguy Nianzou (kontuzja uda)
 Kingsley Coman (problemy mięśniowe)
– Eric Maxim Choupo-Moting (problemy z plecami)

Nieco mniejsze powody do zmartwień może mieć trener Kilonii, czyli Ole Werner, który będzie zmuszony radzić sobie bez co najmniej dwóch piłkarzy pierwszego składu. Wśród nich należy wymienić między innymi grającego na skrzydle Noah Awuku.

Sytuacja kadrowa Kilonii przed meczem:

− Marco Komenda (kontuzja stopy) 
− Noah Awuku (kontuzja Achillesa)

źródło: Bundesliga.com

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama13.01.2021 21:08
13.01.2021 19:24
Dziś do nieobecnych dołączył Leon Goretzka:( Na szczęście to nic poważnego i wkrótce będzie już gotowy do gry.
13.01.2021 15:29
Czuję że dostaniemy w dupę od Kilonii
13.01.2021 15:03
Normalnie to byłby mecz gdzie jeszcze kilku z podstawowej 11 byśmy mogli sobie sami odpuścić ale dzisiaj to strach o taki zabieg patrząc na rezerwowych.