DieRoten.pl
Reklama

Sullivan: Sanches i Krychowiak mogli grać w West Ham

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Kilka dni temu oficjalnie potwierdzona została przyszłość Renato Sanchesa, który niemalże od kilku miesięcy był obiektem licznych spekulacji transferowych.

Renato Sanches po dosyć długo trwającej sadze transferowej został ostatecznie wypożyczony do zespołu grającego w angielskiej Premier League, a mianowicie Swansea City.

Jak się okazuje utalentowany Portugalczyk mógł trafić między innymi do innej drużyny angielskiej ekstraklasy, a dokładniej West Ham United.

Współwłaściciel "Młotów" – David Sullivan potwierdził w ostatniej rozmowie, że zarówno Renato Sanches jak i Grzegorz Krychowiak zostali zaoferowani drużynie West Hamu, jednakże ich trener Slaven Bilic odmówił.

– Grzegorz Krychowiak oraz Renato Sanches obaj zostali nam zaoferowani zanim przenieśli się do swoich nowych klubów, jednakże trener powiedział nam, że jest zadowolony ze swojej kadry jaką posiada – powiedział Sillivan dla "Sky Sports".

– Jako zarząd stoimy murem za Slavenem, który wierzy i jest przekonany, że posiada odpowiednie narzędzia, aby odnaleźć formę i odbić się po nieudanym początku sezonu – zakończył.

Na całe szczęście Renato znalazł w ostatnim dni okienka transferowego klub, gdzie wedle zapowiedzi ma mieć możliwość regularnej gry.

Źródło: ESPN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...