DieRoten.pl
Reklama

Suele trenuje, Campus wspomaga FCB

fot.
Reklama

Dokładnie o 11:00 rozpoczęła się zgodnie z planem ostatnia sesja treningowa Bayernu Monachium przed jutrzejszym meczem z Borussią M'Gladbach.

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że jutrzejszy pojedynek z Gladbach odbędzie się zgodnie z planem – wynika tak przynajmniej z niedawnych informacji niemieckich mediów z „TZ”, „Bildem” i „Sport1” na czele.

Piłkarze rekordowego mistrza Niemiec przygotowują się normalnie do nadchodzącego starcia, zaś o 11:00 rozpoczęła się ostatnia sesja treningowa przed jutrzejszym bojem. Niestety, ale obecni przy Saebener Strasse dziennikarze informują, że Leon Goretzka podobnie, jak w ostatnich dniach, nie trenuje z kolegami…

Niemiecki pomocnik wciąż zmaga się z urazem rzepki, dlatego też jego występ jutrzejszego wieczoru można już wykluczyć. Pojawiają się jednak inne pozytywne wiadomości – do zajęć z kolegami po krótkiej przerwie powrócił z kolei Niklas Suele, któremu doskwierały problemy z plecami.

Co do dalszych przypadków zakażenia, niemieccy dziennikarze zgodnie donoszą, że obecnie nie potwierdzono nowych infekcji (zawodnicy rano zostali poddani kolejnym testom).

Zgodnie z zapowiedziami, na zajęciach obecni są piłkarze z Campusu, a raczej drużyn U-19 oraz U-23, którzy najpewniej uzupełnią też jutrzejszą kadrę mistrzów Niemiec w pojedynku z Borussią M’Gladbach. Wśród nich obecni są:

− Bright Arrey-Mbi (18 lat, stoper)
− Arijon Ibrahimovic (16 lat, pomocnik)
− Paul Wanner (16 lat, pomocnik)
− Lucas Copado (17 lat, napastnik)
− Taylor Booth (20 lat, prawy obrońca)
− Jamie Lawrence (19 lat, stoper)
− Nicolas Feldhahn (35 lat, stoper)

Źródło: TZ / Bild / Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...