DieRoten.pl
Reklama

Straus: To najtrudniejsza grupa Ligi Mistrzyń

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Pod koniec zeszłego tygodnia poznaliśmy oficjalnie wszystkie grupy w ramach nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzyń UEFA.

Jeśli mowa o żeńskiej drużynie Bayernu Monachium, to piłkarki bawarskiego klubu o awans do fazy pucharowej powalczą z takimi zespołami jak Paris Saint-Germain, AS Roma oraz Ajax.

Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze oficjalnego terminarzu nowej odsłony Ligi Mistrzyń UEFA, ale powinno to ulec zmianie w najbliższym czasie. Pewnym jest natomiast, że pierwsza kolejka fazy grupowej zostanie rozegrana w dniach 14-15 listopada.

Co do trudności nadchodzących wyzwań w Champions League, na łamach klubowych mediów swoje zdanie wyraził trener Alexander Straus, który nie ma wątpliwości, że monachijki znalazły się w najtrudniejszej możliwie grupie LM.

− Nie ma co do tego wątpliwości, że to najtrudniejsza grupa w Lidze Mistrzyń. Są w niej cztery bardzo interesujące drużyny. Możemy spodziewać się świetnych meczów z wielkimi nazwiskami europejskiego futbolu – powiedział Straus.

− Oczywiście wiemy, że spotkamy się z bardzo silnymi przeciwnikami o wysokiej jakości. Ale znamy też swoje mocne strony – podsumował Alexander Straus.

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...