DieRoten.pl
Reklama

Straus: To był wspaniały dzień

fot. DieRoten.pl
Reklama

W ubiegłą środę piłkarki Bayernu Monachium rozegrały kolejne spotkanie w ramach sezonu 2022/23. Tym razem na europejskim podwórku.

Tym razem w ramach czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń, piłkarkom Bayernu przyszło rozegrać rewanżowe spotkanie z Barceloną na Allianz Arenie w Monachium.

Koniec końców monachijki pokazały się z bardzo dobrej strony i odniosły w pełni zasłużone zwycięstwo, pokonując Barcę 3:1. Swojej wielkiej dumy z faktu zwycięstwa nad Hiszpankami nie krył trener Alexander Straus, który zaznaczył jednocześnie, że 24 000 kibiców na stadionie stworzyło wspaniałą atmosferę.

− To był wspaniały dzień, ciężko pracowaliśmy na to wszystko, możemy być z tego bardzo dumni. Widownia na Allianz Arenie była wyjątkowa – powiedział Straus.

− Kibice wspierali nasze zawodniczki na każdym kroku. To znaczy dla nas niesamowicie dużo. Musieliśmy tak zagrać, aby pokonać Barcelonę. Zawsze trzeba się dostosować do przeciwnika – dodał.

− Barcelona to najlepsza drużyna w Europie. Jednakże w tym spotkaniu wszyscy byliśmy w najlepszej formie, to było wspaniałe! – podsumował Alexander Straus.

Zawodniczki Bayernu Monachium do akcji wracają już dziś, kiedy to o 14:00 zagrają mecz dziesiątej kolejki żeńskiej Bundesligi z ekipą Bayeru 04 Leverkusen. Tym razem miejscem starcia będzie stadion na Campusie FCB.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...