DieRoten.pl
Reklama

Straus: Musimy wnieść na boisko naszą jakość

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Po nieco dłuższej przerwie, do akcji na krajowym podwórku powracają jutro zawodniczki pierwszej drużyny Bayernu Monachium.

Jutrzejszego późnego wieczoru, swoje kolejne spotkanie w żeńskiej Bundeslidze rozegrają zawodniczki Bayernu Monachium, gdzie obowiązki szkoleniowca pełni Alexander Straus.

Tym razem w ramach dziewiętnastej kolejki ligowej, piłkarki FCB zmierzą się na własnym podwórku z Werderem Bremą – początek tego boju zaplanowano o 19:30. Co do nadchodzącej potyczki z SVW, na łamach klubowej TV, swoje zdanie wyraził wspomniany wyżej trener monachijek.

− Zwycięstwa z Bremą w ostatnich latach nie były jednoznaczne, ale bardzo wyrównane, musieliśmy się sporo napracować – powiedział trener Straus.

− W poniedziałkowym meczu również nie zabraknie trudnych momentów. Musimy wnieść na boisko naszą jakość – podsumował Alexander Straus.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to zawodniczki Bayernu po 18 kolejkach zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 48 punktów i przewagą 7 oczek nad wiceliderkami z Wolfsburga. Przypominamy, że do końca sezonu pozostało już tylko 4 spotkania.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...