DieRoten.pl
Reklama

Straus: Możemy wygrać z Eintrachtem

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodniczek Bayernu Monachium, które wciąż liczą się w walce o dwa tytuły.

Dokładnie o 15:45 aktualne mistrzynie Niemiec powalczą o kolejne zwycięstwo w ramach rozgrywek żeńskiego Pucharu Niemiec.

Tym razem monachijki zmierzą się z Eintrachtem Frankfurt, zaś stawką tego spotkania będzie awans do finału DFB Pokal. Przy okazji tego pojedynku, w rozmowie dla klubowych mediów wypowiedział się trener FCB Frauen, czyli Alexander Straus.

− Nastroje w drużynie są bardzo dobre po zwycięstwie w miniony weekend. Ale teraz musimy skupić się na naszym kolejnym zadaniu w niedzielę – powiedział Straus.

− We Frankfurcie czeka na nas bardzo trudny przeciwnik, drużyna ma dobrą jakość i będzie to wyrównane spotkanie. Jeśli damy z siebie wszystko, możemy wygrać z Frankfurtem – dodał.

Na temat nadchodzącego starcia z Eintrachtem Frankfurt wypowiedziała się również grająca w ataku Jovana Damnjanovic.

− My i Frankfurt mamy to samo wielkie marzenie, aby dotrzeć do finału w Kolonii. Myślę, że nasze rywalki są bardzo zmotywowane, nie mają nic do stracenia. Spodziewamy się intensywnego meczu, który będzie ekscytujący do ostatniej minuty – podsumowała Jovana Damnjanovic.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...