DieRoten.pl

Stiller: Wychowałem się z Mia san Mia

14.03.2022, 08:55:10
FotoOlimpik

Z dniem 30 czerwca 2021 roku, wygasły umowy kilku zawodników w bawarskim klubie – mowa zarówno o pierwszym, jak i drugim zespole Bayernu Monachium.

Wśród tych graczy był między innymi Angelo Stiller, czyli pomocnik, który w Monachium spędził łącznie 11 lat grając dla wszystkich drużyn Bayernu (w pierwszym zespole miał okazję wystąpić 3-krotnie).

Koniec końców młody Niemiec dogadał się z TSG Hoffenheim, z którym podpisał kontrakt do końca czerwca 2025 roku. Jakiś czas temu, przy okazji ligowego boju „Bawarczyków” z klubem z Sinsheim, wywiadu dla oficjalnego portalu FCB udzielił wspominany wyżej 20-latek, którego zapytano m. in. o to, czego nauczył się w ekipie „Gwiazdy Południa”.

− Dla mnie jest to mentalność „Mia San Mia”. Na tym właśnie się wychowałem. W Campusie dowiedziałem się, co to znaczy grać dla Bayernu. Doceniałem noszenie herbu na piersi każdego dnia podczas mojego pobytu w Bayernie – powiedział Stiller.

W tej samej rozmowie dla portalu „FCB.de”, wychowanek bawarskiego klubu został również zapytany o to, jaki był najważniejszy moment w trakcie jego kariery w Bayernie Monachium.

− Oczywiście tytuł mistrzowski w III Lidze to pierwsza rzecz, która przychodzi mi na myśl, po wspaniałej drugiej połowie sezonu. Wyjątkowy był również mój debiut w Lidze Mistrzów w Atlético Madryt – mówił dalej.

− Zawsze podobały mi się też liczne mecze Ligi Młodzieżowej Ligi Mistrzów,gdzie można było zmierzyć się z najlepszymi talentami w Europie. Niestety nie udało nam się wygrać z Zagrzebiem w 1/8 finału w 2020 roku – podsumował Angelo Stiller.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)14.03.2022 22:36
Trafił pod skrzydła swojego trenera który wiadomo było, że będzie dawał mu szanse. Decyzja jak najbardziej słuszna.
14.03.2022 19:40
Kiedyś do nas wróci. Dobry zawodnik z potencjałem.
14.03.2022 18:24
Średni piłkarz bez szans na karierę u nas. Bardzo dobrze zrobił wiążąc się z Hoffenheim. Życzę mu powodzenia.