Stanisic i spółka powalczą z Hiszpanią

Od kilku dni trwa czerwcowa przerwa reprezentacyjna, podczas której odbywają się różnej rangi pojedynki – od towarzyskich po turniejowe.

Wczoraj z kolei odbył się drugi półfinał rozgrywek Ligi Narodów UEFA – Hiszpanie mierzyli się z Włochami na De Grolsch Veste w holenderskim Enschede.

Koniec końców pojedynek zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść hiszpańskiej reprezentacji narodowej, którzy zwycięstwo wywalczyli w samej końcówce za sprawą trafienia Joselu w osiemdziesiątej dziewiątej minucie.

Co do pozostałych bramek, to pierwszy gol padł za sprawą Yeremy’ego Pino, podczas gdy trafieniem dla Włochów popisał się Ciro Immobile.

Chorwacja i Hiszpania w finale

Tym samym w finale Ligi Narodów UEFA o Puchar powalczą Chorwaci z Hiszpanami. Josip Stanisic i spółka zmierzą się z ekipą „La Roja” na Stadion Feijenoord w najbliższą niedzielę o 20:45.

Nieco wcześniej, bo o 15:00 w pojedynku o trzecie miejsce powalczą z kolei Holendrzy i Włosi. Początek boju na De Grolsch Veste w Enschede zaplanowano dokładnie o 15:00.