DieRoten.pl
Reklama

Spotkanie Bayernu z Lucasem Hernandezem

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Na ten moment w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku zawodników, których przyszłość pozostaje niepewna.

Kilku z nich możemy wyróżnić w obronie – mowa przede wszystkim o Lucasie Hernandezie, który jeszcze kilka tygodni temu miał wedle doniesień być o krok od przedłużenia kontraktu z bawarskim klubem.

Niemniej jednak w ostatnim czasie Francuz został skuszony ofertą gry dla Paris Saint-Germain, który w przeciwieństwie do Bayernu, gotów jest zaoferować wicemistrzowi świata z 2022 roku kontrakt do 2028 roku oraz sporą podwyżkę obecnego wynagrodzenia.

Mistrzowie Niemiec nie chcą jednak tracić swojego defensora, dlatego też FCB dokłada wszelkich starań, aby dogadać się z piłkarzem i osiągnąć porozumienie względem nowej umowy.

Wtorkowe spotkanie przy Saebener Strasse

Jak z kolei wynika z informacji opublikowanych dziś przez „Bild”, wczoraj przy Saebener Strasse miało dojść do spotkania Lucasa z Janem-Christianem Dreesenem oraz Marco Neppe, którzy wymienili się z Francuzem pomysłami oraz dyskutowali na temat najbliższej przyszłości.

Oczekuje się, że ostateczna decyzja zapadnie już wkrótce. Dziennikarze podkreślają także, że klub ze stolicy Bawarii nie chce ryzykować straty Hernandeza latem 2024 roku na zasadzie wolnego transferu, dlatego też w grę wchodzą dwie opcje – przedłużenie kontraktu lub sprzedaż tego lata.

Nieoficjalnie mówi się, że w przypadku pożegnania, Bayern będzie oczekiwał około 60 milionów euro za swojego zawodnika.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...