DieRoten.pl

Na ten moment Bayern potwierdził transfer dwóch młodych i niezwykle utalentowanych zawodników na lato 2020 roku. Niewykluczone jednak, że niebawem dołączy do nich kolejny piłkarz.

Niewykluczone, że tego lata do Monachium zawita kolejny utalentowany zawodnik. Jak informuje niemiecki „Sport1”, Benicio Boaitey ma znajdować się na celowniku klubu ze stolicy Bawarii.

Mimo wszystko media spekulują, że 16-latek budzi zainteresowanie nie tylko ze strony mistrzów Niemiec, ale i również takich ekip jak chociażby FC Barcelona, Manchester United oraz Liverpool. Skrzydłowy jest obecnie zawodnikiem zespołu West Ham United U-18.

Mimo to dziennikarze donoszą, że w letnim okienku transferowym Anglik odejdzie ze swojego macierzystego klubu. Jak się możemy jeszcze dowiedzieć młody skrzydłowy miał odrzucić propozycję podpisania profesjonalnego kontraktu z „Młotami”.

Boaitey miał razem ze swoim agentem poinformować także WHU, że rozgląda się za nową drużyną. 16-letni skrzydłowy jest postrzegany jako jeden z największych talentów w angielskiej piłce. Benicio odznacza się nie tylko świetną techniką, ale i również niesamowitą szybkością.

Warto przypomnieć, że póki co mistrzowie Niemiec potwierdzili transfery dwóch utalentowanych graczy ‒ mowa o takich zawodnikach jak Lenn Jastremski oraz Armindo Sieb. Niebawem do ich grona powinni dołączyć także inni piłkarze.

źródło: Sport1
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama23.05.2020 09:35
Takich plotek będzie jeszcze wiele ale na pewno ciekawy zawodnik do obserwowania.
22.05.2020 22:31
Zobaczymy, czas pokaże.
22.05.2020 14:09
Zobaczymy co w ciągu kilku lat będziemy mieli z tego Campusu dla pierwszej drużyny.
22.05.2020 09:01
Campus powoli się zapełnia i prawidłowo. Zwiększa się szansa, że których z tych zawodników wypali.