DieRoten.pl
Reklama

Sport Bild: Transfer Cancelo mało możliwy

fot. Fotolia
Reklama

W związku z rozpoczęciem letniego okienka transferowego w mediach na całym świecie pojawia się jeszcze więcej plotek transferowych związanych z Bayernem Monachium.

Podczas gdy mistrzowie Niemiec wciąż czekają na decyzję Leroya Sane w kwestii swojej przyszłości, to w mediach co rusz pojawiają się kolejne plotki związane z potencjalnymi wzmocnieniami bawarskiego klubu.

Niedawno włoska prasa poinformowała, że Manchester City nie dogadał się z Juventusem w sprawie pozyskania Joao Cancelo, zaś sytuację tę mieliby rzekomo wykorzystać „Bawarczycy”, którzy gotowi są pozyskać portugalskiego defensora, grającego zazwyczaj na prawym boku obrony.

Ewentualny koszt tej transakcji wyniósłby ponad 60 milionów euro, albowiem na taką kwotę wycenia swojego zawodnika włoski klub. Warto jeszcze wspomnieć, że wielką zaletą Portugalczyka jest fakt, że może on również z powodzeniem występować na prawej stronie pomocy.

Mimo wszystko z informacji ujawnionych przez niemiecki dziennik „Sport Bild” wynika, że ściągnięcie Cancelo na Allianz Arenę wydaje się mało prawdopodobne, zwłaszcza że monachijczycy wydali już przecież 115 milionów euro na Lucasa Hernandeza oraz Benjamina Pavarda.

25-latek w sezonie 2018/19 wystąpił dokładnie we 34 spotkaniach (licząc zarówno rozgrywki krajowe, jak i międzynarodowe). Jego bilans w tym okresie to bramka oraz osiem zanotowanych asyst.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...