DieRoten.pl
Reklama

Sport Bild: City może jeszcze otrzymać 11 mln € w bonusach

fot.
Reklama

Nie dalej jak wczoraj o 14:00 Bayern Monachium oficjalnie jako nowego zawodnika rekordowego mistrza Niemiec zaprezentował 24-letniego Leroya Sane.

Jak już kilkukrotnie podkreślaliśmy Leroy Sane podpisał z monachijczykami umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku. W nowym klubie niemiecki skrzydłowy będzie występował z numerem 10 na koszulce.

Dziś nad ranem dość ciekawe informacje w sprawie pozyskania 24-latka przedstawił niemiecki dziennik „Sport BIld”. Choć kwota transferu miała wynieść 49 milionów euro, to okazuje się, że na konto Manchesteru City może wpłynąć jeszcze dodatkowo 11 milionów euro w przyszłości.

Mowa rzecz jasna o różnych dodatkach i bonusach – jednym z nich jest między innymi wygranie przez „Bawarczyków” Ligi Mistrzów.

Jak czytamy dalej Hasan Salihamidzic na kilka dni przed finalnym osiągnięciem porozumienia w kilkugodzinnej rozmowie telefonicznej z Txikim Begiristainem (dyrektor sportowy Manchesteru City) wynegocjował znacznie niższą sumę niż oczekiwane wcześniej przez Anglików 80 milionów euro.

Co ciekawe kwota poniżej 50 milionów euro sprawia, że „Obywatele” nie muszą wypłacać Schalke 04 Gelsenkirchen 2 milionów euro z racji zawartej w 2016 roku umowie.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...